اولین سایت آگهی کاملا رایگان ایرانیان جهان : ثبت آگهی در لونو کاملا رایگان می باشدآگهی‌های ویژه آژانس مسافرتی فهیم گشت به تعداد : (30)

ایمیل آگهی دهنده :

قسمتی از متن آگهی :
آژانس مسافرتی فهیم گشت مجری انواع تورهای داخلی و تورهای خارجی با سالها تجربه و سابق در خشان آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.تور استانبول,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور اروپا,تور تایلند,تور پوکت,تور پاتایا,تور دبی ,تور مالزی,تور هندوستان,تور اروپا,تور مشهد ,تورکیش,تور ایرانگردی از تورهای برگزار شده توسط ازانس مسافرتی فهیم گشت میباشد که با نازلترین قیمت و بالا ترین کیفیت برگزار میشوند. فهیم گشت همچنین در زمینه خدمات ویزا از جمله اخذ ویزای شینگن,وقت سفارت اروپا,پیکاپ پاسپورت و رزرو هتل های خارجی فعالیت دارد. رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما از ایرلاین خارجی و داخلی از دیگر فعالیت های فهیم گشت میباشد با ما در تماس باشید و از تمام خدمات بی نظیر مان مطلع شوید.
قسمتی از متن آگهی :
امارات ایر از ایرلانی های خارجی میباشد که رزرو بلیط و خرید بلیط آن را در آژانس مسافرتی فهیم گشت میتوانید انجام دهید. امارات ایر بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است و این شرکت در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ هواپیمای فعال دارد و در هفته بیش از ۳٫۴۰۰ پرواز به ۱۳۳ شهر واقع در ۷۴ کشور جهان انجام می‌دهد .پس شما عزیزان میتوانید جهت سفر های خارجی از آن استفاده کنید و بلیط آن را در فهیم گشت تهیه کنید. ماهان ایر,قطر ایر,پرواز ترکیش از دیگر ایرلاین ها هستند که میتوانید بلیط آنها را در فهیم گشت تهیه کنید. جهت رزرو بلیط و خرید بلیط ایرلاین های خارجی تنها کافیست که با ما درتماس باشید
قسمتی از متن آگهی :
جهت شرکت در تور لحظه آخری میتوانید با آژانس مسافرتی فهیم گشت در تماس باشید.از تخصص های فهیم گشت برگزاری تور لحظه آخری و ارزان قمیت از جمله تور ارمنستان,تور گرجستان ,تور پاتایا,تور هندوستان,تور تایلند,تور اروپا,تور دبی,تور مالزی,تور های داخلی ایران ,تور مشهد و تور کیش میباشد. جهت اطلاع از زمانهای برگزاری تورهای لحظه اخری تنها کافیست با همکاران ما در فهیم گشت در تماس باشید تا اطلاعات کافی را به شما بدهند. شما همچنین میتوانید از وب سایت فهیم گشت بازدید نمایید و اطلاعات لازم را بدست آورید.اماده ایم برای شما یک سفر خاطره انگیز رقم بزنیم.
قسمتی از متن آگهی :
ارزان ترین تور داخلی و تورهای خارجی از جمله تور کیش,تور مشهد,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور پاتایا,تور پ.کت,تو رگرجستان,تور دبی,تور اروپا,تور هندوستان,تور استانبول و..... را با آژانس مسافرتی فهیم گشت تجربه کنید. ارائه بهترین خدمات در ارزان ترین تور از تخصص های فهیم گشت است. فهیم گشت همچنین در زمینه رزرو بلیط هواپیما و خریدبلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی و ایرلاین های خارجی از جمله ماهان ایر,امارات ایر,قطر ایر و ترکیش ایر در حال فعالیت میباشد. و خدماتی دیگری در زمینه ویزا و رزرو هل به مشتریان عزیز اراده میدهد که جهت کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست با ما درتماس باشید.
قسمتی از متن آگهی :
بلیط پرواز ترکیش ایر را می توانید در اژانس مسافرتی فهیم گشت تهیه نمایید. رزرو بلیط هواپیما ترکیش ایر و خرید بلیط هواپیما از خدمات فهبم گشت می باشد که به مشا عزیزان ارائه میدهد. ترکیش ایر در حال حاضر از برترین شرکت‌های هواپیمایی جهان است و و به 290 مقصد در سراسر جهان مسیر پروازی دارد.و جز بزرگترین ناوگان های هواپیمایی جهان محسوب میشود و تا بحال جوایز متعددی دریافت کرده است. از دیگر ایرلاین های خارجی و ایرلاین های داخلی که خدمات آنها در فهیم گشت ارائه می شود میتوان به ماهان ایر,قطر ایر,امارات ایر اشاره کرد. جهت رزرو بلیط هوایپما و خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های گفته شده تنها کافیست با ما درتماس باشید.
قسمتی از متن آگهی :
پیکاپ پاسپورت,اخذی ویزای شینگن,وقت سفارت اروپا,رزرو هتل های خارجی از تخصص های آژانس مسافرتی فهیم گشت می باشد. فهیم گشت ارائه دهنده خدمات ویزا و رزرو هتل های خارجی ,و برگزار کننده تورهای خارجی داخلی و تورهای داخلی از جمله تور ارمنستان,تور گرجستان,تور پاتایا,تور پوکت,تور تایلند,تور هندوستان,تور دبی,تور اروپا,تور مالزی,تور مشهد,تور کیش ,تور ایرانگردی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پیکاپ پاسپورت و دیگر خدمات فهیم گشت با ما درتماس باشید تا همکااران ما اطلاعات کافی را خدمت شما ارائه دهند.
قسمتی از متن آگهی :
تعیین وقت سفارت اروپا اولین گام جهت اخذ ویزای شینگن و سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا میباشد.وقت سفارت اروپا از تخصص های اژانس مسافرتی فهیم گشت میباشد که در اسرع وقت و بدون خطا برای شما عزیزان انجام میدهد. از دیگر خدمات فهیم گشت میتوان به پیکاپ پاسپورت,رزرو هتل های خارجی و رزرو هتل در سراسر جهان اشاره کرد. فهیم گشت همچنین برگزار کننده تورهای خارجی و تورهای داخلی از جمله تورمشهد,تور کیش,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور دبی,تور مالزی,تور استانبول,تور پاتایا,تور پوکت,تور هندوستان و ..... مسیباشد و آماهده خدمت رسانی به مشتریان عزیز و همشهریان محترم میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه وقت سفارت اروپا و دیگر خدمات فهیم گشت تنها کافیست که با ما درتماس باشید
قسمتی از متن آگهی :
اگر قصد اخذ ویزای شنگن و مسافرت در کشورهای عضو پیمان شینگن را بصورت کوتاه مدت و یا بلند مدت دارید با مشاوران ما در آژانس مسافرتی فهیم گشت درتماس باشید تا اطلاعات کافی جهت اخذ ویزای شینگن را به شما بدهند.و بهترین راه و ارازن ترین را به شما نشان دهند.دریافت ویزای شینگن مستلزم گذراندن مراحل پیچیده‌ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل روبرو میکند ولی فهیم گشت به دلیل تجربه زیاد این کار را بدون خطا و در اسرع وقت برای شما عزیزان انجام میدهد. از دیگر خدمات ما درفهیم گشت پیکاپ پاسپورت ,وقت سفارت اروپا,رزرو هنل اروپا,رزرو هتل های خارجی میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید
قسمتی از متن آگهی :
از خدمات اژانس مسافرتی فهیم گشت رزرو هتل اروپا و رزرو هتل در سراسر جهان میباشد.فهیم گشت با سالها تجربه درزمینه رزرو هتل در اروپا آماده است تا به شما عزیزان خدمت رسانی کند و شما در زمینه رزرو بهترین هتل ها یاری کنید. فهیم گشت همچنین در زمینه برگزاری تورهای خارجی و تورهای داخلی از جمله تور مشهد,تور کیش,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور پاتایا,تور پوکت,تور تایلند,تور هندوستان,تور دبی,تور اروپا,تور مالزی,تور ایرانگردی در حال فعالیت میباشد و خدمات بی نظیری را به مشتریان عزیز ارائه میدهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید
قسمتی از متن آگهی :
رزرو هتل های خارجی و رزرو هتل در سراسر جهان از تخصص های آژانس مسافرتی فهیم گشت میباشد.جهت رزرو هتل های خارجی تناه کافیست با ما درتماس باشید تا بهترین پینشهادها را به شما بدهیم و شما را درانتخاب بهترین هتل راهنمایی کنیم. از دیگر تخصص های فهیم گشت میتوان به اخذ ویزای شینگن,وقت سفارت اروپا,پیکاپ پاسپورت,برگزاری تورهای داخلی و تورهای خارجی از حمله تور کیش,تور مشهد,تور ارمنستان,تور ترکیه,تور گرجستان,تور دبی,تور هندوستان,تور مالزی,تور تایلند و ... اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما درفهیم گشت تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را به شما ارائه دهند و شما را راهنمایی کنند.
قسمتی از متن آگهی :
جهت شرکت در تور مشهد و تور مشهد زمینی با ازانس مسافرتی فهیم گشت در تماس باشید.فهیم گشت برگزار کنتنده تورهای داخلی و تورهای خارجی از جمله تور کیش, تور ایرانگردی,تور تایلند,تور پاتایا,تور پوکت,تور دبی,تور ارمنستان,تور استانبول,تور گرجستان,تور هندوستان,تور اروپا و....آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد. فهیم گشت همچنین در زمینه رزرو بلیط هواپیما وخرید بلیط هواپیما از ایرلاین خارحی وئ ایرلاین داخلی ,رزرو هتل های خارجی,اخذ ویزای شینگن و... در حال فعالیت میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از تور مشهد لحظه اخری با ما در تمتاس باشید.
قسمتی از متن آگهی :
برگزاری تور کیش لحظه اخری خدمات آژانس مسافرتی فهیم گشت میباشد.از دیگر توهای داخلی برگزار شده در فهیم گشت میتوان به تور مشهد و تور های ایرانگردی اشاره کرد. تور استانبول,تور دبی,تور مالزی,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور هندوستان,تور تایلند,تور اروپا از تورهای خارجی هستند که توسط اژانس مسافرتی فهیم گشت برگزار میشود. بلیط رفت و برگشت هواپیمکا,ترانسفر شهری و ترانسفر فرودگاهی ،اقمات در هتل با صبحانه ,گشت شهری,بیمه مسافرتی از خدماتی است که فهیم گشت در تور کیش و دیگر تور های برگزار شده ارائه میدهد. با ما درتماس باشد و از قمیت های استثنایی ما در برگزاری تورهای داخلی و تورهای خارجی شگفت زده شوید.
قسمتی از متن آگهی :
ماهان ایر از شرکت های هواپیمایی معتبر در ایرلاین داخلی میباشد که آژانس مسافرتی فهیم گشت خدمات آن را ارائه میدهد. ناوگان هواپیمایی ماهان ایر در حال حاضر از 56 فروند هواپیمای مسافربری و باری تشکیل شده و روزانه به 52 مقصد در اروپا، آسیا و خاورمیانه و مسیرهای داخلی ایران پرواز میکند.از مقاصد داخلی ماهان می‌شود به مسیرهای زیر اشاره کرد مشهد ـ کرمان ـ اهواز ـ ایرانشهر ـ بندرعباس ـ بیرجند و...... پروازهای خارجی ماهان که از تهران می‌پرند: دبی ـ جده ـ نجف ـ کویت ـ کابل ـ اربیل ـ آلماتی ـ وارنا ـ دهلی ـ کوالالامپور ـ شانگهای ـ گوانگجوو..... جهت رزرو بلیط هواپیما ماهان ایر و خرید بلیط هواپیما ماهان ایر و برخی از ایرلاین های خارجی از جمله امارات ایر,قطر ایر,پرواز ترکیش تنها کافیست با ما در فهیم گشت درتماس باشید.
قسمتی از متن آگهی :
رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما از خدمات آژانس مسافرتی فهیم گشت میباشد.رزرو بلیط هواپیما را میتوانید از شرکت های هواپیمایی معتبری همچون امارات ایر,قطر ایر,ترکیش ایر و ماهان ایر انجام دهید.جهت رزرو بلیط تنها کافیست که با مادرتماس باشید تا اطلاعات کافی توسط همکاران ما درفهیم گشت به شما داده شود و از دیگر خدمات ما از جمله برگزاری تورهای خارجی ,رزرو هتل های خارجی ,ویزای شینگن,وقت سفارت اروپا,پیکاپ پاسپورت, مطلع شوید.آماده ایم تا به شما خدمت رسانی کنیم
قسمتی از متن آگهی :
قطر ایر و یا هواپیمایی قطر از پیشنهاده ای آژانس مسافرتی فهیم گشت جهت سفر های خارجی میباشد چرا که قطر ایر یکی از بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین شرکت‌های هواپیمایی جهن می باشد و در حال حاضر، روزانه به 150 مقصد در سراسر جهان پرواز دارد. تمامی پروازهای این هواپیمایی از ایران، در دوحه توقف دارد و پس از آن به مقصد مورد نظر پرواز خواهد کرد جهت رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما قطر ایر تنها کافیست که با ما درتماس باشید.از دیگر ایرلاین های خارجی که بلیط آنها را در فهیم گشت میتوانید تهیه کنید میتوان به امارات ایر و ترکیش ایر اشاره کرد.
قسمتی از متن آگهی :
خرید بلیط هواپیما از ایرلاین داخلی و ایرلاین خارجی از جمله ماهان ایر ,امارات ایر,قطر ایر,پرواز ترکیش میتوانید با آژانس مسافرتی فهیم گشت در تماس باشید. از تخصص های فهیم گشت خرید بلیط هواپیما و رزرو بلیط هواپیما از شرکت های هواپیمایی معتبر میباشد. از دیگر تخصص های فهیم گشت برگزاری تورهای داخلی و تورهای خارجی از جمله تور مشهد,تور کیش,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور پاتایا,تور پوکت,تور تایلند,تور هندوستان,تور دبی,تور اروپا,تور مالزی,تور ایرانگردی می باشد. جهت خرید بلیط هواپیما و رزرو بلیط هواپیما و شرکت در تور تنها کافیست که با ما درتماس باشید تا از قیمتهای مناسب ما شگفت زده شوید.و همکاران ما اطلاعات کافی را به شما بدهند.
قسمتی از متن آگهی :
اگر تصمیم دارید در تور دبی نوروز96 شرکت کنید با آژانس مسافرتی فهیم گشت در تماس باشید. از تخصص های فهیم گشت برگزاری تور دبی ارزان قیمت و لحظه اخری میباشد.تور دبی یکی از تورهای خارجی برگزار سده توسط آژانس فهیم گشت میباشدو فهیم گشت در برگزاری دیگر تورهای خارجی نیز تخصص دارد از جمله ,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور پاتایا,تور پوکت,تور تایلند,تور هندوستان,تور استانبول,تور اروپا,تور مالزی و همچنین تورهای داخلی ایران,تور ایرانگردی و تور مشهد و تور کیش از دیگر تخصص های فهیم گشت که برای شما عزیزان ارائه میدهد می توان به اخذ ویزای شینگن,وقت سفارت اروپا,پیکاپ پاسپورت,رزرو هتل های خارجی اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست با ما درتماس باشید.
قسمتی از متن آگهی :
خدمات ایرلاین خارجی در آژانس مسافرتی فهیم گشت ارائه میشود. از جمله رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما از شرکت های هواپیمایی معتبر از جمله امارات ایر,قطر ایر,ترکیش ایر . ماهان ایر هم ایرلاین داخلی می باشد که جهت رزرو بلیط و خرید بلیط آن می توانید با فهیم گشت در تماس باشید. فهیم گشت همچنین در زمینه برگزاری تورهای خارجی و تورهای داخلی از جمله تور مشهد,تور کیش,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور پاتایا,تور پوکت,تور تایلند,تور هندوستان,تور دبی,تور اروپا,تور مالزی,تور ایرانگردی در حال فعالیت میباشد و خدمات بی نظیری را بله مشتریان عزیز ارائه میدهد. شما عزیزان جهت رزرو بلیط و خرید بلیط از ایرلاین خارجی و ایرلاین داخلی و همچنین شرکت در تورهای برگزار شده توسط فهیم گشت تنها مافیست با ما درتماس باشید تا همکاران ما درفهیم گشت اطلاعات لازم ایرلاین خارجی و دیگر خدمات رغا به شما ارائه دهند.
قسمتی از متن آگهی :
تور پاتایا و تور پوکت از تورهای خارجی میباشند که توسط آژانس مسافرتی فهیم گشت برگزار می شوند. فهیم گشت برگزار کننده انواع تورهای خارجی و تورهای داخلی از جمله تور تایلند,تور گرجستان,تور ارمنستان,تور هندوستان,تور دبی,تور مالزی,تور اروپا,تور ترکیه زمینی ,تور ترکیه هوایی,تور ایرانگردی ,تور مشهد؛تور کیش است. قیمت بسیار مناسب و ارائه خدمات بینظیر از ویژگی های تورهای فهیم گشت میباشد. از جمله این خدمات در تور پاتایا و تور تایلند میتوان به موارد زیر اشاره کرد: ترانسفر,راهنمای فارسی زبان,سیم کارت,14 بن تخفیف 20% غذا در رستوران های ایرانی طرف قرارداد,گشت شهری و...... ما همجنین در تورهای خود با تحقیق و تلاش سعی میکینم تا بهترین مناطق گردشگری و تاریخی را جهت بازدید و گردش انتخاب کنبم تا بتواینم بهترین سفر را برای مسافران عزیزرقم بزنیم. جهت اطلاع از تور پاتایا ارزان قیمت و لحظه آخری تنها کافیست با ما در تماس باشید.
قسمتی از متن آگهی :
در تور پوکت پاییز و تور پوکت در دیگر فصل ها که توسط آژانس مسافرتی فهیم گشت برگزار میشود شرکت کنید و جاذبه های گردشگری بی نظیری را در این سفر رویای ببینید از جمله فیل سواری پوکت ورزش های آبی پوکت باغ وحش پرهیجان پوکت سواحل جذاب پوکت :یکی از اصلی ترین دلایل اهمیت در تور پوکت وتور تایلند از نظر گردشگری سواحل زیبای آن است. جذابیت اصلی این سواحل تیز شن های سفید و طلایی آنها است که این تجربه زیبا را حتما به شما پیشنهاد میکینم. از خدماتی که فهیم گشت در تور پوکت برای مسافران عزیز در نطر گرفته است میتوان به موارد زیر اشاره کرد: ترانسفر, راهنمای فارسی زبان,سیم کارتع14 بن تخفیف 20درصدی غذا در رستوران های طرف قرارداد ,گشت شهری هتلNATURAL RESORT هتل ROYAL PARADISE LE MERIDIEN هتل GRAND MERCURE از هتل های انتخابی فهیم گشت برای اقامت و استراحت مسافران تور پوکت میباشند تور ترکیه,تور استانبول ,تور ارمنستان زمینی و تور ارمنستان هوایی,تور دبی ,تور مالزی,تور پاتایا,تور هندوستان,تور تایلند و... از دیگر تورهای خارجی هستند که در ازانس مسافرتی فهیم گشت برگزار میشود. از دیگر خدمات فهیم گشت میتوان به رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما از ایرلانتی های خارجی و برخی از ایرلاین های داخلی میباشد. از جمله این ایرلاین ها وشرکت های هواپیمایی میتوان به ماهان ایر,امارات ایر,قطر ایر,پرواز ترکیش اشاره کرد که جهت تهیه بلیط تنها کافیست با ما درتماس باشید. رزرو هتل های خارجی ,رزرو هتل در سراسر جهان,وقت سفارت اروپا,پیکاپ پاسپورت ,اخذ ویزای شینگن از دیگر خدمات و تخصص های فهیم گشت میباشد که به مشتریان عزیز ارائه میدهد. با ما درتماس باشد و از تور پوکت لحظه اخری و ارازن قمیت و دیگر تورهای و خدمات فهیم گشت مطلع شوید.
قسمتی از متن آگهی :
جهت شرکت در تور اروپا تابستان 96 و تور اروپا نوروز 96 با آژانس مسافرتی فهیم گشت در تماس باشید. فهیم گشت متخصص در برگزاری تور اروپا در فصول مختلف ارازن قیمت و تور اروپا لحظه آخری میباشد.فهیم گشت همچنین در برگزاری دگر تورهای خارجی در حال فعالیت میباشد از جمله تور ترکیه,تور استانبول ,تور ارمنستان زمینی و تور ارمنستان هوایی,تور دبی ,تور مالزی,تور پاتایا,تور پوکت ,تور تایلند و... تور کیش ,تور مشهد,تور های داخلی ایران از فعالیت فهیم گشت در برگزاری تورهای داخلی میباشد. در تور اروپا هتل های 4 ستاره و 5ستاره مخلفی جهت اقامت و استراحت مسافران عزیز در نظر گرفته شده است.که با انتخاب خود میتوانید هریک ار آنها را انتخاب کنید. بازدید از شهر پاریس,شهر کن,برج ایفل,کلیسای نوتر دام,موزه لوور,خیابان شانزه لیزه,شهر نیس,شهر تارخی شامونیکس,گراند تئاتر بزرگیترین سالن های تئاتر و اپرا در شهر بوردو و کشور فرانسه,کاخ روهان,کلیسای سنت میشل قصر سلطنتی مادرید,شهر زیبای ونیز,شهرفلورانس و... از اماکن گردشگری و تفریحی عستند که در تور اروپا و در پکیج هاب مختلف در نظر گرفته شده است که به انتخاب خود میتوانید یکی از پیکیج های تور اروپا شاما کشور فرانسه,کشور اسپانیا و کشور ایتالیا را انتخاب کنید و سفر رویایی و خاطره انگیزی را با آژانس فهیم گشت تجربه کنید. جهت سفر به اروپا اخذ ویزای شینگن و وقت سفارت اروپا ضروری میباشد که تمام این خدمات از دیگر تخصص های فهیم گشت میباشد که براحتی و در اسرع وقت برای شما عزیزان انجام میدهد. شما عزیزان همچنین برای رزرو هتل های اروپا و رزرو هتل در سراسر جهان میتوانید با فهیم گشت در تماس باشید تا بهترین گزینه ها را پیش روی شما بگذاریم وشما در انتخاب بهتربن هتل ها یاری دهیم. با ما درتماس باشید و از تمام خدمات مطلع شوید.
قسمتی از متن آگهی :
تور مالزی ازتهران و ارازن قمیت توسط آژانس مسافرتی فهیم گشت برگزار میشود. فهیم گشت برگزار کننده انواع تورهای خارجی وتورهای خارجی میباشد. از جمله این تورها میتوان به موارد زیر اشاره کرد تور ترکیه زمینی و تور ترکیه هوایی,تور استانبول,تور ارمنستان زمینی و تور ارمنستان هوایی,تور گرجستان,تور مالزی,تور دبی,تور اروپا و تورهای داخلی ایران ,تور ایرانگردی,تور مشهد,تور کیش و........ در تور مالزی 4 شب در کوالالامپور و 3شب در سنگاپور سپری میکنیم و از جاذبه ای گردشگری و مکان های دیدنی این دو شهر دیدن میکنیم از جمله پارک آبی سان وی لاگون مالزی دنیای زیر آب لنکاوی موزه اسباب بازی پنانگ بهشت پرندگان لنکاوی مالزی بلندی های گنتینگ کوالالامپور مالزی فهیم گشت در تور مالزی و دیگر توهای خارجی که برگزار میکند خدمات بی نظیری را به مسافران عزیز ارائه میدهد تا بتواند یک سفر خوش و حاطره انگیز برای مشافران عزیز رقم بزند. خدمات ما شامل بلیط و برگشت با پرواز ماهان ایر,ترانسفر فرودگاهی,ترانسفر فرودگاهی,ترانسفر بین شهری,سیم کارت ,یک گشت شهری با نهار,ویزا,راهنمای فازرسی زبان,بیمه مسافرتی . در تور مالزی هتل های 5 ستاره, هتل 4ستاره زیبا و دیدنی جهت پذیرایی از مهمانان عزیز در نطر گرفته شده است که شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آنها را جهت اقامت انتخاب کنید. از دیگر خدمات فهیم گشت میتوان به رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های خارجی و ایرلاین های داخلی از جمله ماهان ایر و امارات ایر و قطر ایر,ترکیش ایر اشاره کرد. که جهت رزرو بلیط و خرید بلیط هواپیما تنها کافیست با ما درتماس باشید. جهت اطلاع از تور مالزی ازان قیمت و تور مالزی لحظه اخری و دیگر تورهای برگزار شده توسط فهیم گشت با ما درتماس باشید.
قسمتی از متن آگهی :
جهت شرکت در تور ایرانگردی ,تور مشهد,تور کیش میتوانید با آژانس مسافرتی فهیم گشت در تماس باشید فهیم گشت مجری و برگزار کننده تور ایرانگردی از تهران و تور ایرانگردی لحظه آخری با خدمات بالا و ارزان قیمت و تور های خارجی از جمله تور گرجستان,تور تایلند,تور پاتایا,تور پوکت,تور دبی,تور مالزی,تور هندوستان,تور اروپا است. از خدماتی که معمولا فهیم گشت در تور ایرانگردی و دیگر تورهای خود ارائه میدهد میتوان به بلیط رفت و برگشت هواپیما,ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر شهری,بیمه مسافرتی,سیم کارت رایگان,اقامت در هتل همراه با صبحانه و ...... اشاره کرد. هتل های که فهیم گشت در تور ایرانگردی و دیگر تورهای جهت اقامت و استراحت مسافران در نظر میگرد معمولا هتل های 5ستاره و 4ستاره و 3ستاره هستند که شما عزیزان میتوانید با توجه به نیاز و سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید و سفر رویایی را تجربه کنید. ارائه خدمات با کیفیت بالا و قمیت ارزان از تخصص های ماست. از دیگر تخصص های فهیم گشت که امروزه به دلیل مسافرت افراد زیادی به اروپا و کشورهای عضو شینگن ارائه میدهد اخذ ویزای شینگن,وقت سفارت اروپا و پیکاپ پاسپورت است. این خدمات را خود شما هم میتوانید انجام دهید ولی ممکن است در آنها به خطا و مشکل مواجه شوید ولی آژانس فهیم گشت به دلیل تجربه زیاد این خدماتت را بدون خطا و در اسرع وقت برای شما انجام میدهد. پس برای سفر به اروپا و یا حتی رزرو هتل اروپا و رزرو هتل در سراسر جهان تنها کافیست با فهبم گشت در تماس باشید. شما عزیزان همچنین میتوانید جهت رزرو بلیط و خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی و برخی از ایرلاین های خارجی از جمله ماهان ایر,امارات ایر,قطر ایر و ترکیش ایر با ما درتماس باشید چرا که یکی دیگر از خدمات میباشد. با مادرتماس باشید و اطلاعات لازم جهت تور ایرانگردی را بدست آوردید.
قسمتی از متن آگهی :
برگزاری تورهای داخلی ایران در تمامی فصول مخصوصا نوروز و تابستان از خدمات آژانس مسافرتی فهیم گشت میباشد. تورهای داخلی ایران شامل تور مشهد,تور کیش,تور ایرانگردی هستند که شما عزیزان جهت شرکت در آنها میتواند با ما تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند. در تور مشهد قیمت تورها براساس مدت دو شب و سه روز طراحی شده است و در هرردیف با توجه به نام هتل و قمیت تور مشهد با انتخاب نوع وسیله نقلیه مشخص شده است . در تور مشهد علاوه بر برنامه زیارت حرم مطهر بازدید از مکان های گردشگری از جمله پارک ملت ,باغ وحش ملت و .... از برنامه ای ما میباشد. از برنامه های در نظر گرفته شده از در تور کیش هم میتوان به بازدید از شهر باستانی حریره,خانه اعیانی,روستای باغو,شهر زیر زمینی کاریز ,کشتی یونانی و سواحل کیش ک یکی از جاذبه های گردشگری در تما دنیا بوده است و سواحل کیش نیز داردی خصوصیاتی بیشتر از یک ساحل معمولی هستند .سواحل مرجانی با رنگ نقره ای که یزر آفتاب درخشتنده میشوند و ماهی های بسیارزیبا و تزئینی در این آبها پیدا میشود اشاره کرد. از هتل های که در تور های داخلی در مشهد و در تور کیش در نظر گرفته شده است میتوان به هتل آرا؛هتل آبان طلایی,آرام نو و هتل ستاره طلایی اشاره کرد که جهت اقمت در آنها میتوانید با توجه به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید. فهیم گشت علاوه بر تورهای داخلی در برگزاری تورهای خارجی تخصص دارد از جمله این تورها میتوان به تور اروپا,تور دبی,تور مالزی,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور هندوستان,تور تایلند,تور پاتایا,تور پوکت اشاره کرد. جهت شرکت در تورهای داخلی و تورهای خارجی فهیم گشت تنها کافیست با ما درتماس باشید.و از تورهای داخلی ارازن قیمت و لحظه آخری و همچنین تورهای داخلی که در فصول مختلف برگزار میشود مطلع شوید.
قسمتی از متن آگهی :
لذت سفر به گرجستان و لذت بردن از آب و هوای بینظر به علاوه بازدید از بهترین جاذبه های گردشگری گرجستان را در تور گرجستان برگزار شده توسط آژانس مسافرتی فهیم گشت تجربه کنید. فهیم گشت برگزار کننده انواع تورهای خارجی از جمله تور گرجستان,تور ارمنستان,تور تایلند,تور استانبول,تور مالزی,تور اروپا,تور دبی,تور پاتایا,تور پوکت میباشد و آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. خدمات با کیفیت بالا در تورها و قمیت ارزان از ویژگی های تور های فهیم گشت میباشد. جهت شرکت در تور گرجستان و دیگر تور های خارجی فهیم گشت تنها کافیست با ما در تماس باشید
قسمتی از متن آگهی :
در تور هندوستان لحظه اخری نوروز96 که توسط اژانس مسافرتی فهیم گشت برگزار میشود شرکت کنید و از بازدید از شهرهای آگرا وجیپور ,دهلی و بمبی در هندوستان دیدن کنید و لحظات شاد و خاطره انگیزی را در آن سپری کنید. تور هندوستان در پکیج های مختلف برگزار میشود که جهت کسب اطلاع ار آنها تنها کافیست با ما درتماس باشید. از دیگر تورهای خارجی که توسط فهیم گشت برگزار میشود میتوان به تور ارمنستان,تور گرجستان,تور تایلند,تور استانبول,تور مالزی و تور دبی اشاره کرد. تور مشهد,تور کیش,تور ایرانگردی از تورهای داخلی ایران میباشد که فهیم گشت برگزار میکند در ضمن تور هندوستان و دیگر تور در تمامی فصل ها برگزار میشود. شما جهت کسب اطالاعات بیشتر میتوانید با ما درتماس باشید و یا از وب سایت ما هم دیدن فرمایید
قسمتی از متن آگهی :
تور ارمنستان هوایی و زمینی و ارزان قمیت را با آژانس مسافرتی فهیم گشت تجربه کنید و از خدمات بینظیر ارائه شده در تور ارمنستان لذت ببرید. از خدماتی که فهیم گشت در تور ارمنستان برای مسافران عزیز در نظر گرفته است میتوان به بلیط رفت و برگشت هواپیما ,اقامت در هتل با صبحانه,ترانسفر فرودگاهیی,بیمه مسافرتی,گشت شهری و .... اشاره کرد. شما همچنین میتوانید جهت شرکت در دیگر تورهای خارجی از جمله تور مالزی,تور دبی,تور گرجستان,تور اروپا ,تور استانبول,تور ترکیه,تور هندوستان,تور پاتایا,تور پوکت و...... و همچنین تور های داخلی ایران, تور مشهد , تور کیش با ما در تماس باشید . با ما درتماس باشید و از قیمت های بینظر و خدمات عالی ما در برگزاری تور ها شگفت زده شوید.
قسمتی از متن آگهی :
اگر قصد شرکت در تورکیه زمینی و یا تور ترکیه هوایی را دارید با آژانس مسافرتی فهیم گشت در تماس باشید. تور تایلند,تور مالزی,تور دبی,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور اروپا ,تور پاتایا,تور پوکت از دیگر تورهای خارجی هتنسد که توسط آژانس مسافرتی فهیم گشت برگزار میشوند و شما عزیزان میتوانید جهت شرکت در آنها با آژانس مسافرتی فهیم گش در تماس باشید تا اطلاعات لازم در این زمینه را همکاران ما به شما بدهند. تور مشهد و تور کیش,تور ایرانگردی هم از تورهای داخلی فهیم گشت میباشند. با ما درتماس باشید و از تور ترکیه ارزان قمیت و لحظه اخری ما مطلع شوید
قسمتی از متن آگهی :
جهت شرکت در تور استانبول از تهران میتوانید با آژانس مسافرتی فهیم گشت در تماس باشید. از تخصص های فهیم گشت برگزاری تور استانبول ارزان قمیت و تور استانبول لحظه آخری میباشد. فهیم گشت همچنین در برگزاری دیگر تورهای خارجی از جمله تور پاتایا,تور ارمنستان,تور گرجستان,تور هندوستان,تور دبی ,تور مالزی و تور اروپا تخصص دارد و بهترین خدمات را با کم ترین هزینه به شما عزیزان ارائه میدهد. تور کیش و تور مشهد هم از تورهای داخلی هستند که فهیم گشت برگزار میکند جهت شرکت تورهای خارجی فهیم گشت با ما در تماس باشید تا همکاران ما اطلاعات کافی در این زمینه را به شما بدهند و شما را برای رفتن به سفر خاطره انگیز و رویایی یاری دهند.
قسمتی از متن آگهی :
برگزاری تور تایلند ارزان قمیت توسط اژانس مسافرتی فهیم گشت. فهیم گشت برگزار کننده انواع تورهای خارجی و تورهای داخلی از جمله تور استابول,تور مالزی,تور دبی,تور گرجستان,تور ارمنستان,تور هندوستان,تور اروپا,تور داخلی ایران ,تور مشهد ,تور کیش,تور ایرانگردی میباشد. فهیم گشت در برگزاری تورهای خود سعی کرده است تا بهترین خددمات را به مسافران عزیز ارائه دهد و برنامه ریزی ها و برنامه های متنوع خود سفر بسیار شاد و خاطره انگیزی را برای مسافران عزیز رقم بزند. با همکارن ما درفهیم گشت در تماس باشید تا از تور تایلند لحظه آخری و تور تایلند در فصول مختلف مطلاع شوید


آگهی‌های متنی آژانس مسافرتی فهیم گشت به تعداد : (0)

آژانس مسافرتی فهیم گشت آگهی ویژه متنی ثبت نکرده است


آگهی‌های رایگان آژانس مسافرتی فهیم گشتبه تعداد:(0)

آژانس مسافرتی فهیم گشت آگهی رایگان ثبت نکرده استليست صفحات :